Blij met de nieuwe Website

Geplaatst op 16-10-2016  -  Categorie: Fietsclub  -  Auteur: Willem

In het voorjaar gingen we al live met een eigen website. We hebben toen verteld dat de PV bezig is met een nieuw platform waar alle verenigingen hun eigen site op konden maken. We zijn trots om te mogen melden dat we als eerste PV afdeling onze site lanceren! Nu nog tijdelijk op een domein van de leverancier, maar heel snel op http://fietsclub.pvabnamro.nl.

ResponsiveSite

Het ziet er gelikter uit, werkt zowel op mobiel, tablet als PC en geeft ons een beter platform om onze clubinformatie te delen. We hebben altijd veel gebruik gemaakt van de Facebookgroep om informatie te verspreiden maar daar bereiken we toch niet iedereen mee. Met deze site in combinatie met de nieuwsbrief hopen we het gat te dichten richting de niet-Facebookgebruikers! Alles wat we op de site publiceren zullen we ook naar Facebook sturen, zodat we ook daar de clubinteractie levend houden.

Vele mogelijkheden

De site is gekoppeld aan het ledenadministratiesysteem, wat ons mooie voordelen oplevert, daardoor beschikt het systeem over enkele opties die we meteen inzetten:

 • Nieuwsberichten publiceren
 • Nieuwsbrieven nóg eenvoudiger samenstellen met de nieuwsberichten
 • Kalender met activiteiten publiceren en inschrijving voor leden en (nog)niet-leden
 • Eventuele kosten voor activiteiten kunnen we incasseren
 • Afmelden mogelijk voor nieuwsbrieven
 • Een eigen Forum, waar leden informatie kunnen delen of vragen stellen
 • In 'Mijn Fietsclub' heb je inzage in 
  • de activiteiten waarvoor je je hebt ingeschreven, 
  • Je facturen 
  • Je gegevens, die je ook kunt veranderen.

Inloggen

Toen je lid werd van de PV heb je per mail een account gekregen voor de PV website. Dit account gebruik je ook voor de website van de Fietsclub. Als je je inloggegevens vergeten bent, dan ga je naar http://pvabnfietsclub-site.e-captain.nl/mijn-aafc/inloggegevens om ze op te vragen.

Als tip willen we je meegeven dat je ook je gebruikersnaam kunt aanpassen in Mijn Fietsclub. Verander deze bijvoorbeeld in je mailadres, zodat je het niet meer kunt vergeten!